Prodej a servis automobilů

 

Novinky z Auto Palace Group

10.2.2016   Rok 2015 byl pro společnost Auto Palace rekordní. Hospodařila s obratem téměř 5 mld. korun a prodala bezmála 12 000 vozů

Pro dealerskou skupinu Auto Palace byl loňský rok nejlepší v historii působení firmy v ČR. Společnost upevnila svojí pozici v top 3 největších tuzemských prodejců automobilů. Firma loni hospodařila s celkovým obratem 4,94 mld. Kč a prodala 11 910 nových a ojetých automobilů. Dařilo se jí také ve fleetových obchodech, ve kterých zaznamenala meziroční nárůst 43 %. Společnost zmodernizovala většinu svých showroomů, do jejichž přestavby vloni investovala 16 mil. Kč. Letos plánuje investovat v ČR a SR do nákupů stávajících dealerství a rozšiřovat svou podnikatelskou činnost o prodej prémiových ojetých vozů. 

více


9.2.2016   Auto Palace získal vloni hned několik významných ocenění

Skupina Auto Palace potvrdila v loňském roce svoji výjimečnou pozici na trhu s automobily v ČR. Díky šíři portfolia nabízených značek získala hned řadu významných ocenění od několika tuzemských importérů. Stala se Dealerem roku značky Mitsubishi a od Fordu obdržela prestižní ocenění Chairman´s Award. Titul Partner roku 2015 jí udělila společnost Hyundai Motor Czech s.r.o., a to konkrétně dealerství v pražských Butovicích. Úspěch slavilo ale i brněnské dealerství společnosti, jehož zaměstnanec Aleš Krčál zvítězil v soutěži Lakýrník Cup 2015.

více


25.1.2016   Hyundai udělil Auto Palace Butovice titul Partner roku 2015

Hyundai Motor Czech s.r.o. udělil na konci loňského roku prestižní ocenění Partner roku 2015 společnosti Auto Palace Butovice v kategorii Prodej velkoodběratelům. Butovický prodejce se tak vloni stal prodejcem č.1 automobilů této značky z jedné pobočky v ČR, ale zároveň se stal i významným partnerem Hyundai v oblasti fleetového prodeje.

více


8.12.2015   Auto Palace překonal historický rekord prodaných Mitsubishi z roku 2007

Společnosti Auto Palace Spořilov se za letošních 11 měsíců podařilo překonat rekordní prodejní výsledek značky Mitsubishi z roku 2007. Do listopadu tohoto roku jich prodal dealer číslo jedna v České republice a na Slovensku celkově 305 a nastavuje tak vyšší laťku nejen pro sebe, ale i pro své konkurenty.

více


22.9.2015   Mitsubishi je v Německu druhou nejlepší značkou ve spokojenosti zákazníků

Nejlepší výsledek v renomovaném průzkumu trhu podle JD Power

více


10.9.2015   Auto Palace dokončil modernizaci svých prodejních ploch Mazda za 6 milionů korun

Modernizaci svých prodejních ploch Mazda v Praze a Brně dokončil dealer č. 1 této značky, společnost Auto Palace.  Investice na přestavbu, která trvala zhruba 3 měsíce, si vyžádala 6 mil. Kč. Společnost do konce roku plánuje zmodernizovat ještě své showroomy pro značku Mitsubishi a Ford, a to ve výši 5 mil. Kč.

více


27.8.2015   Auto Palace eviduje nárůst ve fleetových obchodech

Společnosti Auto Palace se za uplynulých 7 měsíců podařilo výrazně navýšit počet uzavřených fleetových obchodů. Od začátku tohoto roku prodala prostřednictvím leasingových společností celkem 1 224 vozů, což oproti stejnému období v roce 2014 znamená nárůst o fantastických 262 procent. 

více


1.7.2015   Auto Palace bude nově nakupovat média přes marketingovou společnost S.E.N.

Společnost Auto Palace – přední dealer 9 značek automobilů v ČR – uzavřela dohodu o spolupráci s mediální agenturou S.E.N. Marketingová společnost působící na trhu již 23 let bude pro Auto Palace zajišťovat plánování a nákup médií pro podporu prodeje nových automobilů, síť autobazarů AutoPoint a autopůjčoven RentPoint a poprodejní služby, zejména servis a prodej náhradních dílů.

více


27.4.2015   Auto Palace eviduje nárůst v prodejích za první čtvrtletí o 18%

Společnosti Auto Palace se po prvních třech měsících prodejně opět daří. Navazuje tak na své úspěchy v loňském roce a zároveň plní svůj závazek dosáhnout za letošní rok celkového obratu 4 mld. Kč.

více


21.4.2015   Auto Palace vytváří výhodné podmínky pro fleetové zákazníky

Společnosti Auto Palace se za uplynulé dva měsíce podařilo podepsat několik významných obchodů na dodávky většího počtu vozů.

více


31.3.2015   Jarní slevy v Auto Palace

S příchodem jara přichází Auto Palace Group s několika zajímavými promo akcemi. Zákazníci
v rámci aktuální nabídky mohou například získat nové vozy Opel Corsa nebo Mazda 2 za fantastické zaváděcí ceny nebo slevu na užitkové vozy značky Ford s výraznou slevou až 250 000 korun.

více


27.2.2015   Skupina Auto Palace potvrdila své prvenství v prodejích vozů značky Mitsubishi

V loňském roce prodala skupina Auto Palace celkově 361 vozů značky Mitsubishi a upevnila tak svoji pozici prodejce číslo jedna této značky na českém trhu. Oproti roku 2013, kdy prodeje vozů Mitsubishi činily celkem 242 vozů, se jedná o 49% nárůst.

více


5.2.2015   Dárek na sv. Valentýna od Auto Palace Spořilov. Nový Opel a romantický víkend pro dva na zámku Berchtold

Příští týden proběhne v Auto Palace Spořilov jedna z nejoblíbenějších slevových akcí – Opel 24. Během svatovalentýnského víkendu si zde budou moci všichni příznivci značky Opel zakoupit nový vůz se slevou až 250 000 korun. V Auto Palace Spořilov dostanou navíc jako bonus poukaz na romantický víkend pro 2 osoby na zámku Berchtold.

více


5.2.2015   Dana Bratánková posiluje marketingový tým skupiny Auto Palace

Od února přichází do marketingového týmu skupiny Auto Palace Dana Bratánková, která bude nově zodpovídat za PR související s retailovými aktivitami Auto Palace ze skupiny Auto Binck.

více


16.1.2015   Nezávislý test autoservisů redakce MF DNES

Nezávislý test prokázal kvalitní služby, nízké ceny autodílů i konečnou cenu v autorizovaných servisech Auto Palace.

více

 
 

Zaměstnání

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok