Prodej a servis automobilů

 

O Auto Palace Group

Auto Palace Group je součástí holandské společnosti AutoBinck, která je jednou z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. Společnost nabízí širokou škálu služeb na jednom místě - zabývá maloobchodním prodejem nových a ojetých vozidel, poprodejními službami, servisem, prodejem náhradních dílů a půjčováním vozidel.

V rámci ČR a Slovenska je jednou z největších skupin zabývajících se maloobchodním prodejem s ročním prodejem více než 10 000 vozů. V České republice Auto Palace nabízí svým zákazníkům automobily celkem devíti značek - Ford, Hyundai, Infiniti, Mazda, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Škoda a Volvo - ve třech dealerských centrech v Praze a jednom v Brně. Na Slovensku Auto Palace poskytuje své služby ve dvou dealerstvích v Bratislavě, kde se specializuje na prodej a servis vozů BMW, Mazda, MINI a Mitsubishi.

Auto Palace Brno Auto Palace Butovice Infiniti Praha Auto Palace Spořilov Auto Palace Panónska Auto Palace Vajnorská

Podstatnou výhodou skupiny Auto Palace je silné ekonomické zázemí, díky kterému je schopna bez problémů realizovat i velké fleetové obchody pro firmy v počtu desítek i stovek vozů. Auto Palace Group nabízí svým zákazníkům odpovídající technologické zázemí svých autorizovaných a specializoovaných servisů vybavených nejmodernější opravárenskou a diagnostickou technologií, včetně klempířské dílny a lakovny. Komplexní služby doplňuje i nabídka širokého sortimentu náhradních dílů a příslušenství. Všechna místa jsou vybavena nejmodernější technikou. Firma má k dispozici elektrické nabíjecí stanice pro vozidla. Auto Palace ale nabízí svým zákazníkům ještě mnohem více. Díky spolupráci s předními leasingovými a úvěrovými společnostmi a pojišťovnami doporučí optimální variantu financování vozu včetně pojištění a zařídí i jeho registraci. V případě zájmu zákazníka také vykoupí jeho starší vůz na protiúčet.

Auto Palace Spořilov se rozkládá na 35 000 m2 prodejní plochy.


Auto Palace Spořilov je unikátní zejména proto, že se jedná o jednoho z největších automobilových dealerů v České a Slovenské republice. Na rozloze 35 000 m2 prodejní plochy zde můžete nalézt zázemí pro prodej a servis 6 hlavních značek. Nabízí rovněž služby specializovaného servisu pro všechny ostatní značky. Auto Palace Spořilov zaměstnává ve svém servisu více než 100 lidí. Pod jednou střechou zde zákazníci naleznou vše dle svých potřeb a požadavků:

 • Prodej nových automobilů
 • Servis všech značek
 • Karosárnu
 • Náhradní díly
 • Výkup a prodej ojetých vozů

Pro běžné zákazníky, ale i pro  firmy, jsme připravili ve Ford Transit Centru v Průhonicích širokou nabídku užitkových vozů, ke kterým poskytujeme autorizovaný servis i prodej náhradních dílů. V Průhonicích též nabízíme specializovaný servis vozů GTR.

 

Servisní střediska Auto Palace

K nabídce Auto Palace Group neodmyslitelně patří také kvalitní poprodejní služby. Součástí našich prodejních center jsou autorizovaná a specializovaná servisní střediska, které jsou vybavena nejmodernější opravárenskou a diagnostickou technologií. Každá značka vozů má své vlastní přijímací techniky a mechaniky, kteří jsou specielně vyškoleni právě pro ni. K dispozici máme klempířskou dílnu s moderním vybavením, lakovnu, myčku aut, specializovaný pneuservis včetně myčky kol Dresder W550 a zouvačky pneumatik Hunter 575, kterou jsme pro vás v ČR pořídili jako první. Pro firemní vozové parky pak nabízíme ještě širší okruh služeb, například Pick-up na adrese klienta, bezkontaktní příjem vozu a další služby upravené individuálně podle potřeb zákazníka. V případě havárie vašeho vozidla zajistíme kompletní likvidaci škodních událostí, doporučíme nejvýhodnější řešení opravy vozidla a zapůjčíme náhradní vozidlo – to vše ve smluvní spolupráci s předními pojišťovnami.

Naše servisní střediska poskytují své služby důsledně podle časových norem výrobce, takže i při částečně vyšší hodinové sazbě je výsledná cena pro zákazníka v porovnání s neautorizovanými servisy ve většině případů nižší. Komplexní služby doplňuje i nabídka širokého sortimentu náhradních dílů a příslušenství.

AutoPoint - výkup a prodej kvalitních ojetých vozů

AutoPoint

AutoPoint – jeden z největších autobazarů v ČR - nabízí své služby prostřednictvím prodejních míst v Praze na Spořilově, Butovicích a Průhonicích a dále
v Brně. Zároveň má svoji pobočku ve slovenské Bratislavě. V současné době činí portfolio autobazarů kolem 1 000 vozů a každým dnem se úspěšně rozrůstá.

 

Auto Point se specializuje na prodej automobilů s:

 • nízkým počtem najetých kilometrů
 • servisní knížkou
 • po 1. nebo 2. majiteli
 • zakoupeném v ČR
 • garantovaným počtem najetých km
 • v dobrém technickém stavu

Zároveň zde přebírá vozy do komise - vámi prodávaný vůz připraví do 30-ti denního komisního prodeje, tudíž zákazníkovi odpadnou veškeré starosti s jeho prodejem. Autopůjčovna AutoPoint rovněž umožňujeme nákup vozu na protiúčet, kdy je v případě bezproblémového prodeje vozu schopna peníze vyplatit přímo na ruku do 1 hodiny. Hlavním cílem autobazaru AutoPoint je nejenom nabídnout vozy a služby prvotřídní kvality, ale snažíme se zamezit i zbytečným výdajům a ztrátě času a maximálně tak zpříjemnit nákup vozu. 

RentPoint - autopůjčovna s nejširší nabídkou vozů všech segmentů.

 

RentPoint

Součástí Auto Palace je rovněž autopůjčovna RentPoint nabízející nejširší paletu vozů na českém trhu. Rent Point je jedna z největších autopůjčoven v České republice. Specializuje se na korporátní segment, kde úspěšně nabízí produkt FlexiRent jako alternativu současného operativního leasingu. Zákazníci si zde mohou vybrat z široké palety vozů všech segmentů -vozy nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, užitková vozidla a minibusy. Součástí servisu společnosti RentPoint je zároveň půjčovna luxusních limuzín, dopravní služby a mnohem více. Půjčovna automobilů RentPoint nabízí na 750 vozů značek Škoda, Ford, Hyundai, Opel, Mitsubishi, Mazda, Volvo, Infinity, Peugeot, BMW nebo Mini. Profesionální servisní zázemí, které máme k dispozici, zaručuje přípravu vozů na nejvyšší úrovni. Vozidla provozujeme maximálně do stáří jednoho roku. Více informací na www.autopujcovna-rentpoint.cz.

 

Služby pro velkoodběratele (fleetové zákazníky)

Díky nepřekonatelnému výběru předních automobilových značek a silnému ekonomickému zázemí s mnohaletými zkušenostmi na automobilovém trhu je Auto Palace Group schopna realizovat bez problémů i velké fleetové obchody v neomezeném počtu vozů. Auto Palace je v této oblasti jedním z největších poskytovatelů služeb pro velkoodběratele v České republice. Má přes 1 500 vozů skladem a pro zajištění maximálního pohodlí zákazníků zaměstnává
22 odborníků. 

 

Finanční služby

Auto Palace Group se svými partnery – předními finančními společnostmi – je schopna poskytovat svým zákazníkům nejvýhodnější podmínky na českém trhu. Našimi nejvýznamnějšími partnery jsou např: ČSOB Leasing, Essox, Ford Credit, GE Money, PSA Finance, sAutoleasing, Škofin nebo UniCredit Leasing.

Pro naše zákazníky připravíme výhodné podmínky, ať již při financování úvěrem, leasingem nebo stále populárnějším operativním pronájmem. V případě havárie vozidla zajistíme kompletní likvidaci škodních událostí, doporučíme nejvýhodnější řešení opravy vozidla a zapůjčíme náhradní vozidlo – to vše ve smluvní spolupráci s předními pojišťovnami.

 

 
 

Zaměstnání

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok